piątek, 23 września 2016

Outfit Of The Week Powraca. FIT NA DZIŚ: 47 BRAND x PROSTO x ROCAWEAR x UNHUMAN

Dzisiejszy fit to gratka dla konserwatywnych koneserów ulicznej stylówy. Zainspirowani ostatnimi wydarzeniami w naszym sklepie na Długiej, skomponowaliśmy zestaw, który pomoże wam poruszać się sztywniutko w realiach  miejskiej dżungli. Czerpiąc inspiracje z najlepszych tradycji stołecznej rap stylówy AD 2000, dodaliśmy elementy współczesne.


A tak prezentuje się wynik tych działań. Nasz człowiek ma na głowie tradycyjną czapkę wpierdolkę. Tym razem nie widnieje na niej łyżwa, ale logo 47 BRAND. Ta marka z tradycjami powoli wraca na rynek i wygląda na to, że może sporo namieszać. Spodziewajcie się w najbliższym czasie więcej towaru od nich w unhuman.pl.


T-Shirt pochodzi z tegorocznej kolekcji jesiennej PROSTO. Co prawda marka trochę  odpłynęła od starego klimatu, podążając powoli w kierunku streetwear'u, ale jednak nadal trzyma ona z ulicą w starym, dobrym tego słowa znaczeniu. Jednym słowem i na Pradze da ona radę, jak i w fancy klubie na nowym świecie wstydu sobie nie narobisz.
Dresy, które ma na sobie model, to towar z naszej jesiennej kolekcji UNHUMAN. Jest to konkretny, lekko wyslimowany towar, którego zaletą jest grubość materiału w sam raz na nadchodzące zimniejsze dni. Całość stylówy wieńczy klasyczna kurtka baseballówka od ROCAWEAR. Co powiecie na ten zestawik? Z fartem!
Czapka - 47' Brand
T-Shirt - Prosto
Jogger pants - Unhuman
Baseball Jacket - RocaWear

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz