piątek, 7 października 2016

FIT NA DZIŚ: MITCHELL & NESS x SK POSSE x TURBOKOLOR x DICKIES

W dzisiejszym wydaniu pozostajemy w klimatach jesiennych, bo i proponowany przez nas zestawik jak najbardziej pasuje do pogody za oknem. Wszystko dziś utrzymane lekko w klimacie skateboard. Nie ma co się za bardzo na wstępie rozpisywać. Sprawdźcie i oceńcie ten fit sami.


Nasz model ma dziś na sobie czapkę od MITCHELL&NESS. Tej klasyki snapbacka raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Firma działa już od 1904 roku (słabo?), zaopatrując w swój stuff wszystkich fanatyków NBA, NHL i NFL na całym świecie.


Widoczny na zdjęciach bomber to robota ekipy od SK POSSE. Od kiedy tylko trafił do nas ich towar, muszę przyznać, że mam do tej marki słabość. Konkretne kroje i wzory, połączone z kapitalną jakością wykonania sprawiają, że ta marka to prawdziwa perełka na rynku. Nie ma tu masówy i widać, że ekipa czuje to co robi. Popularny od zeszłego sezonu temat flyersów w ich wykonaniu robi wrażenie i wyróżnia się na tle kurtek z sieciówek.


Tee to towar z ostatniej kolekcji od TURBOKOLOR. Polski towar z najwyższej półki od brandu, który nie musi już nic udowadniać. Kolekcja jesień 2016 tradycyjnie nie zawiodła. Marka postawiła na klasyczne kroje w nowych aranżacjach. Grafiki utrzymane w klimacie TURBOKOLOR. Od razu widać, że to robota Swansky'ego. Z tej marki dorzuciliśmy także nerkę EDELWEISS w dość oryginalnym camo, z którymi ta ekipa nigdy nie bała się eksperymentować, mieszając je często z motywami floral, bądź szukała weny, grzebiąc w podręcznikach do historii. Za inspiracje amerykańskim camo z czasów kampanii na Pacyfiku z wcześniejszej kolekcji należy się spory props.Materiałowe spodnie khaki to oczywiście DICKIES. Marka ta, startując jako typowa odzież robocza, przeszła długą drogę by zająć należne jej miejsce w świecie ulicznej stylówy. Od latynoskiego cholo gangsta, po skaterów oraz punkowców, towar ten cieszy się sporym poszanowaniem. Spodnie na zdjęciu to model 803 w kroju slim skinny. Nie ma już na nim, kojarzonych z głównie z DICKIES, kantów, a same spodnie nie są tak szerokie jak legendarne 874. To by było na tyle. Co sądzicie o takim zestawieniu?Snapback - Mitchell & Ness
Bomber Jacket - SK Posse
T-Shirt - Turbokolor
Nerka - Turbokolor
Spodnie - Dickies

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz