piątek, 25 listopada 2016

FIT NA DZIŚ: 47 BRAND X ELADE X DICKIES X BACKYARD CARTEL

Siema! Dzisiejszy fit to opcja dla tych, którzy nie lubią wydziwiać i preferują raczej styl casual. Nasze stylistyczne zestawienie to pozycja przygotowana na nadchodzące zimne dni. Ponadto stylówa jest dość uniwersalna i powinna zdać egzamin w każdych warunkach. Może i nie będziesz się wyróżniał w tłumie jak juggalo, czy street gothowiec, ale nie oznacza to, że w tym tłumie znikniesz, bo łachy przygotowane na dziś prezentują się kapitalnie. Nie ma co się za bardzo w tym miejscu dalej rozwodzić. Zaczynamy!Pierwsza pozycja to czapka zimowa z pomponem od 47' BRAND. Trochę już na łamach tego bloga pisaliśmy na temat tego zacnego brandu. Marka z tradycjami wraca na rynek w mocnym stylu, prezentując nam amerykański, ligowy merchandise w najlepszym tego słowa znaczeniu. Znaczący plus stanowią na pewno także dość konkurencyjne ceny, jeśli chodzi o ten temat. Modne ostatnimi czasy zimówki z pomponem to kapitalna opcja na nadchodzące mroźne dni. Sprawdźcie ten temat w unhuman.pl, a uszka wam na pewno nie zmarzną. Co tu dużo gadać. Lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym.


 

W tym miejscu pozwolimy sobie przedstawić wam parkę od toruńskiego ELADE. Firma ta już przyzwyczaiła nas do tego, że produkuje stuff, który prezentuje się kapitalnie, a i jakość wykonania robi konkretne wrażenie. Prezentowana kurtka to tradycyjna parka w najlepszym tego słowa znaczeniu. Tradycyjny krój, świetne wykonanie, dyskretne logo. Wszystko to składa się na świetny produkt. Polecamy tę kurtkę z czystym sumieniem!


 Proponowana przez nas flanela to towar od amerykańskiego DICKIES. Tej zasłużonej marki raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Marka, która zaczynała jako producent odzieży roboczej, w pewnym momencie wyszła na ulice i na trwałe wpisała się w kanon ulicznej stylówy. Tradycyjną flanele upodobali sobie skaterzy, punkowcy i cholo gangstaz. Jeśli jesteś miejskim drwalem, który w wolnym czasie najbardziej lubi smarować olejkami swą brodę, to też powinieneś zwrócić uwagę na ten towar. A jeśli grunge jest nadal w twoim sercu i nie możesz się pogodzić z tym, że lata 90. już dawno minęły a plecak kostka stał się synonimem paździerzu, jest to dla pozycja obowiązkowa dla ciebie. 

Ostatnia pozycja to standardowe jeansy od BACKYARD CARTEL. Antyfit to już stary, sprawdzony krój od tej marki. Spodnie w kolorze rinsed blue oraz w lekko slimowanym kroju pasują do wszystkiego. Jest to bardzo konkretny produkt, który prezentuje się świetnie w każdych okolicznościach, a sam krój to pozycja obowiązkowa w każdej szafie. To by było na tyle. Co sądzicie o dzisiejszym zestawieniu?
Pom Pom Beanie - 47' Brand

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz