czwartek, 10 listopada 2016

FIT NA DZIŚ: 47 BRAND x PITBULL WEST COAST x CARHARTT x UNHUMAN


Siema! Dzisiejszy fit to raczej zestawienie dla fanów ulubionego sportu Polaków, czyli, rzecz jasna footballu. A może raczej dla koneserów i prowodyrów zjawiska związanego z footballem, czyli tak zwanej 'trzeciej połowy'. Krótko mówiąc, dzisiejsza stylówa jest luźno inspirowana angielskim stylem 'football casual'. Jeśli kręci Cię premiership, wyspiarski styl, a 'Football Factory' to dla Ciebie idealna opcja filmowa na miły seans z dziewczyną, ta propozycja jest dla Ciebie. Krótka piłka zatem, lecimy z tematem.Widoczna na zdjęciu czapka, popularnie zwana wpierdolką, to produkt od 47' BRAND. Ciekawostkę stanowi fakt, że amerykańska firma produkująca merchandise dla fanów amerykańskiego sportu, podjęła się współpracy z europejskim klubem piłkarskim. Choć trzeba przyznać, że inne amerykańskie firmy też powoli przekonują się do europejskich lig. W tym tkwi hajs. W tym wypadku mamy do czynienia z Liverlpool F.C.. Nie jest to co prawda legendarny chav artefakt, czyli wpierdolka tartan od Burberry, ale w tym ficie i produkt amerykański prezentuje się kapitalnie.

  

Następna pozycja to kurtka renomowanej firmy, która od swych początków cieszy się wielkim uznaniem wśród chłopaków, których hobby stanowi popularnie zwane grillowanie. Jest to oczywiście PIT BULL WEST COAST. Tej marki nie trzeba raczej przedstawiać. Jaki jest target tego brandu? Niby nie jest wprost określony, ale pięćdziesięciokilowy bywalec klubokawiarni w kapeluszu, przewiązany białym szalem raczej by się średnio prezentował w ich produktach. Uznajmy więc, że jest to towar dla LUDZI. Prezentowana kurtka to bardzo konkretny produkt. Nie szczuje nachalnie logo i w sumie pasuje na każdą okazję. Fajnie prezentuje się podpinka tartan, a głęboki kaptur chroni przed wiatrem. Jest wykonana z ciepłego materiału, a jej sama jakość jest prima sort. Polecamy ją z czystym sumieniem.

                                    

Pod kurtką nasz model ma na sobie koszulę z długim rękawem od CARHARTT WIP. Nad marką nie ma co się za bardzo rozwodzić, bo każdy ją dobrze zna. Elegancka koszula idealnie pasuje do koncepcji wyspiarskiego stylu. Sama koszula to przede wszystkim świetna jakość wykonania, z jaką jest kojarzona marka i świetny krój. W chwili obecnej towar jest na promocji. Zapraszamy.

 

Całość wieńczy towar naszej marki, czyli spodnie UNHUMAN Klasyk Stretch Slim. Spodnie, jak sama nazwa wskazuje, są zwężane, a dodatkowo denim jest uzupełnony stretchem. Bardzo wygodna sprawa. Jako UNHUMAN oferujemy Wam takie produkty, jakie sami chcielibyśmy otrzymać. Krótko mówiąc, nie spodziewajcie się popeliny. Dodatkowy atut tego produktu stanowi także cena. Sprawdźcie ten towar koniecznie. To było na tyle. Co sądzicie o tym zestawieniu?

 

 

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz