czwartek, 22 grudnia 2016

FIT NA DZIŚ: 47'BRAND X PIT BULL WEST COAST X DIIL GANG X CHADA X EXTREME HOBBY


Yo! Z okazji nadchodzących świąt przygotowaliśmy dla Was specjalny secik, który jest nie lada gratką dla wszystkich osiedlowych kun i koneserów stylu 'survival ulicy'. Jeśli jeśli czujesz się swobodnie w odmętach betonowej dżungli, a ulica jest Ci matką oraz drugim domem, ten zestaw jest dla Ciebie. Jeżeli idąc przez miasto, Twoja głowa jest spuszczona i filujesz tylko, czy nie zbliża się żadne potencjalne zagrożenie, odpuść sobie dalszą lekturę. No chyba, że chciałbyś już przestać być potencjalną ofiarą dla lokalnego drapieżnika, którego charakteryzują skiety wpuszczone w cichobiegi, to wtedy zawsze warto od czegoś zacząć i dobrym krokiem jest zmiana stylówy, w myśl zasady 'jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one'. No to lecimy z tym tematem, mordeczki!Tradycyjnie już zaczynamy od góry. W dzisiejszym zestawieniu nie mogło zabraknąć czapki wpierdolki. Wybraliśmy dla Was klasyk w tym temacie, czyli 47' Brand. Równie klasyczny jest motyw NY Yankees. Muszę przyznać, że mam słabość do tej marki i zdecydowanie jest to najlepszy powrót marki, jaki dane było mi ostatnio odnotować. Sportowy merchandise w najlepszym tego znaczeniu.


Kolejną propozycję stanowi jupa od zasłużonego dla mody ulicznej brandu, czyli PIT BULL WEST COAST. Kiedy w Twym marzeniu sennym stajesz przed lutrem i widzisz w odbiciu koksa w piąstkówkach z głową pitulla/amstaffa/bulterriera, ta pikowana bomberka jest dla Ciebie! Zasadniczo sam się siebie czasem pytam, dlaczego na metkach towaru od Pit Bull nie znajduje się adnotacja 'nie dla leszczy'. Poza tym jakość kurtki jest prima sort i ogólnie prezentuje się kapitalnie. Polecamy ten produkt!
T-Shirt, który ma na sobie nasz model, to absolutnie nieśmiertelny klasyk, czyli motyw Hemp Gru HWDP od DIIL GANG. To nie jest zwykła koszulka. Ten towar to już uliczny artefakt. W morzu dzieciaków zajaranych trapem, mając tą koszkę dla siebie, stajesz się ostatnim bastionem prawilności starej ulicznej szkoły rapu. Krótka piłka z mojej strony, Hemp Gru 'Klucz' jest na pewno dla mnie w ścisłej czołówce polskich rap wydawnictw. Nie musisz się z tym zgadzać, bo w sumie i tak mnie to nie interesuje. To właśnie ta koszka znajdzie się kiedyś w muzeum jako eksponat na dziale 'stary dobry rap'. Samego skrótu, który się na niej znajduje, raczej nie trzeba nikomu tłumaczyć.Dresiwo to towar od doskonale wszystkim znanego syna Bogdana, czyli Tomka CHADY, zwanego także Ciemnej Strony Zwierzchnikiem. CHADA PROCEDER to przede wszystkim 100% ulicznego stylu. Trzeba przyznać, że Tomek nie jest farbowanym lisem i stuff z przekazem PDW w jego przypadku nie jest słowem swobodnie rzuconym na wiatr. Cały chuligański trud jest zawarty w tej marce. Same dresy są bardzo dobrze wykonane z ciepłego materiału, a ich krój to już uliczny klasyk. Jak nie ma ściągaczy, to ja ulicznych szarawarów nie uznaję. Proste. 

Ostatnia pozycja dzisiejszego fitu to także towar od CHADA PROCEDER, czyli popularna ostatnimi czasy w ulicznej grze, torba listonoszka. Torby takowe powoli wypierają nerki przerzucone przez ramię w stylu warszawskim, nad czym ubolewam, ale też w sumie są spoko. W sumie jeśli coś masz przerzucić przez ramię, to listonoszka bardziej się do tego nada. Jest ona także bardziej pojemna niż nerka. Listonoszka stanowi idealne dopełnienie dzisiejszego zestawienia. Nieprawdaż? To by było na tyle. Z fartem!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz