piątek, 9 grudnia 2016

FIT NA DZIŚ: CAYLER & SONS X MAJESTIC ATHLETIC X DICKIES X UNHUMAN


Elo! Dzisiejszy fit to gratka dla fanów łączenia tradycyjnego, ulicznego stylu z nowoczesnością. W tej stylówie odnajdzie się ostatni truskul na waszej ośce, który nie może zaakceptować, że w kraju nad Wisłą wyszło cokolwiek po WWO, jak i młody psychofan czkających traperów prosto z U S & A. My lubimy to i to. Ja to nawet lubię Funky Filona. Gimby znajo? Nie sądzę. Nie ma co tu dalej świrować. Jedziemy z tym koksem!Idąc od góry, zapraszamy do zapoznania się najnowszą dostawą od CAYLER & SONS. Prezentowane beanie to tradycyjny już krój oraz haft wnoszący powiew świeżości. Wyhaftowany miś prezentuje ruch, charakterystyczny dla tańca DAB. Dla tych, którzy nie kumają bazy, prezentujemy krótki film instruktażowy. Zapraszamy na seans - HOW TO DAB. Mam nadzieję, że po obejrzeniu produkcji Rich the Kid'a Wasze życie stanie się pełniejsze. Ja tak miałem.Kolejna pozycja to varsity jacket w wykonaniu weterana tego tematu, czyli MAJESTIC ATHLETIC. Ostatnia dostawa od tego brandu obfitowała w fajne kurteczki. Od lat 70. Majestic produkuje pierwszoligowy merch amerykańskich drużyn sportowych. Loga Oakland Raiders nikomu nie trzeba raczej przedstawiać. Czapka z tym logiem była obiektem marzeń każdego dzieciaka w latach 90. Mnie z mojej pierwszej podróby snapa Startera z logiem Raidersów skroili już w przedszkolu. Słabo?! Placówka w centrum to nie były przelewki. Straciłem tam też szczoteczkę do zębów, a największy nicpoń ugryzł mnie w rękę. Prezentowana kurtka to towar prima sort. Fajny patent stanowi kaptur, imitujący hoodie pod jupą. Polecamy ten towar, jak i samą markę.

 

 

Następna pozycja to klasyk od DICKIES. Crewneck z logo marki to nieśmiertelny standard, który pojawia się u nas w każdym sezonie. Jakość wykonania jest jak zawsze na najwyższym poziomie. Pomimo, że marka już od dawna nie kojarzy się tylko z odzieżą roboczą, to nadal jakość pozostaje ta sama. Krótko mówiąc, jest to kawał dobrej bluzy.
Ostatnia pozycja to joggery marmurki od UNHUMAN. Nieskromnie powiem, że jest to top stuff w tej kategorii w PL. Krój regular powoli spycha w odstawkę slim i skinny więc i my poszliśmy z duchem czasu. Co tu dużo gadać, paździerzu nie będziemy sygnować naszą marką. Towar polecamy z czystym sumieniem. Na uwagę zasługuje konkretnie obniżona cena. Sprawdźcie to! To by było na tyle. Co sądzicie o tym combo? Borem lasem!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz