środa, 22 lutego 2017

FIT NA DZIŚ: SK-POSSE X GLASSY X WEMOTO X PROSTO X GANJA MAFIA X KOMONO


Yo! Trochę czasu minęło od ostatniego fitu, ale my w tym czasie nie próżnowaliśmy, przygotowując sklep na nadchodzący sezon wiosenny. Tak więc powoli nam się zaczął zjeżdżać towar z Polski, jak i zza granicy. Tradycyjnie postawiliśmy tylko na najlepsze marki. Zapraszamy zatem na przegląd nowości w unhuman.pl. To by było tyle, jeśli chodzi o dyskretną reklamę. Przejdźmy do konkretów, czyli do dzisiejszej propozycji stylistycznej. O ile jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że za fitem nikt nie tęsknił, to na pewno stęskniliście się za naszą modelką. Ja na ten przykład się stęskniłem bardzo. Tak więc ponownie prezentujemy dla was propozycję damską w stylu unhuman. Dzisiejsza stylówka jest bardzo uniwersalna. Efekt ten osiągnęliśmy poprzez zabieg połączenia dresów i płaszcza. Słabo? Sprawdzi się ona na piątkowych baletach, obchodzie po ośce, jak i na niedzielnych odwiedzinach u rodziców ukochanego. Ciekawi efektów? No to zapraszam i jedziemy z tym tematem.Tradycyjnie zaczynając od góry, prezentujemy wam beanie od SK-POSSE, czyli Straight Krukt Posse. Już nieraz pisałem tu jak lubię tę markę. Nie zaszkodzi napisać po raz kolejny - lubię tę markę. Jednakże w przypadku beanie nie ma za bardzo co się rozwodzić nad produktem. Jest to po prostu konkretnie wykonana czapka z wyhaftowanym logo, czyli zimowy standard w każdej garderobie. Ostatnia kolekcja od ekipy SK-POSSE zrobiła robotę. Ja tymczasem już zacieram ręce na myśl o kolejnej.


Na nosek nasza modelka założyła okulary od GLASSY SUNHATERS. Brand, założony przez amerykańskich skaterów Mike'a Mo i jego brata Vince'a, na stałe już się zadomowił wśród marek produkujących okulary przeciwsłoneczne. Wiosna się zbliża wielkimi krokami a wraz z nią słońce. Jeśli nie jesteście przekonani co do wyboru oksów, to zapraszamy do przeglądu naszej oferty od Glassy. Ceny na tę chwilę są dość atrakcyjne.
 

     
 

Gustowny płaszczyk to towar od niemieckiego WEMOTO. Brand ten utrzymuje bardziej casualowy klimat, niż swagerskie szaleństwo. Kojarzony przede wszystkim powinien być z jakością wykonania, która jest charakterystyczna dla kraju skąd marka pochodzi. Sam płaszcz, pomimo, że jest raczej elegancki, nadaje się także do bardziej codziennego outfitu. My połączyliśmy dziś go z dresami. Niezłe z nas gagatki, co?
  

Nasza Basia ma na sobie tee od stołecznego PROSTO. Jakie jest Prosto, każdy widzi. Z kolekcji na kolekcję brand przygotowuje dla nas coraz lepszy towar, który powoli wyznacza trendy w kraju nad Wisłą. Prezentowana koszka jest ze starszej kolekcji. My tymczasem wyczekujemy na nowy towar od tej zacnej marki. Powiem tylko tyle, widziałem już co nieco i jest na co czekać. Wszystko wskazuje na to, że kolekcja letnia znów pozamiata w temacie i pozostawi w tyle polską konkurencję. Ja sam wyczekuję także lookbook'u, bo mam do nich od kilku kolekcji straszną słabość.
 


  

Spodnie dresowe to stuff od GANJA MAFIA. Za brand odpowiedzialny jest niejaki Kali, znany przede wszystkim z tego, że był członkiem pięciogłowego smoka, czyli krakowskiego składu FIRMA. W chwili obecnej nagrywa solo. Jeśli chodzi o samą Firmę, to wydawnictwo 'Z Dedykacją Dla Ulicy' stawiam na równi z WWO oraz nagrywkami Rycha Pei. Jest to nieśmiertelna klasyka. Na to, co teraz robi część członków składu spuśćmy w tym momencie zasłonę milczenia. Ja czekam na niedawno zapowiedziane nagrywki Pomidora, którego styl zawsze szanowałem, a i twórczość Kaliego jest spoko. Sama Ganja Mafia, muszę przyznać, na przestrzeni czasu całkiem się wyrobiła i prezentuje nam konkretny towar. Tutaj zwracam uwagę przede wszystkim na kolekcje damskie, które są naprawdę cool. Brand, jak sama nazwa wskazuje, to gratka dla amatorów zielonego szaleństwa.

 
Całość uzupełnia sikor od KOMONO. Belgijski brand produkuje ciekawe zegarki, które są w dość przystępnych cenach. Marka stara się łączyć klasyczny styl z nowoczesną formą. Jeśli chodzi o samą jakość, to zegarkom nie można nic zarzucić. Produkty od Komono to dobre uzupełnienie dla typowo casualowego outfitu. Gdybym teraz miał komunię świętą, to zażyczyłbym sobie  właśnie sikor od Komono. Ten, który dostałem, to był straszny paździerz. Tyle na dziś Co sądzicie o dzisiejszym zestawieniu?

  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz