czwartek, 6 kwietnia 2017

FIT NA DZIŚ: GRIZZLY X STUSSY X DAKINE X DIAMANTE


Elo! Akcja jest następująca. Jeśli ktoś się stęsknił za naszą modelką, to mam dobrą wiadomość, bo w dzisiejszy fit znów wskoczyła Baśka. A sam zestawik przygotowany już został pod wiosenkę, którą zwiastuje ponoć większa sprzedaż Force'ów. Ale to nie u nas heheszki. Tak więc dziś lecimy trochę casual, trochę na sportowo, w sam raz na wiosenne bujanko po mieście. Outfit zrobi dobre wrażenie pod budą, jak i... wszędzie w sumie. Tyle słowem wstępu. Startujemy.Niczym was nie zaskoczę i znów zacznę od góry. Modelka ma na sobie tradycyjną czapkę wpierdolkę od GRIZZLY. Charakterystyczny miś powinien być znany wszystkim fanom deskorolki. Firma zaczęła działać w 2010 r. i od tamtej pory nie zwalnia, a jej logo już dawno jest rozpoznawalne szerzej, niż skateboardingowych kręgach. Towar tej marki to przede wszystkim gwarancja dobrej jakości. Sama czapka prezentuje się bardzo spoko, a efekt sprania robi robotę.

 
Następna pozycja to klasyczne hoodie od STUSSY. No tej marki raczej nikomu nie muszę przedstawiać. Bluza, jak i większość ostatniej kolekcji, jest mocno osadzona w klimatach 90's. Białe hoodies ostatnio schodzą jak świeże bułeczki, więc coś jest na rzeczy. Bluza ta jest po prostu cool i nie podlega to żadnej dyskusji.

 

Spodnie to stuff od niekwestionowanego, polskiego króla damskich joggerów, czyli DIAMANTE CHICKS. Brand już tyle sprzedał tego towaru, że mógłby ubrać w to chińskie miasteczko. Popularność tej marki ma swoje uzasadnienie. Diamante konsekwentnie wypuszcza partie joggerów, których jakość kosi. Sam krój także jest stały i, że tak powiem, w sam raz. Nie są zbyt slim, nie są zbyt baggy. Każdy się w nich prezentuje spoko. Charakterystyczna jedna kieszeń z wyhaftowanym logo na stałe już się wpisała w krajobraz polskich miast.
 


Dodatek do dzisiejszego zestawienia stanowi torbo-plecak od DAKINE. Ten brand to już ponad 35 lat tradycji. Pochodząca ze słonecznych Hawajów marka od lat zaopatruje nas w plecaki, które nie mają sobie równych na rynku. Poza kapitalnymi rozwiązaniami i patentami, towar to świetne wzory, które rzucają się od razu w oczy. Ten produkt w sumie nie ma za bardzo czym się pochwalić poza jakością wykonania i spoko wzorem. Ale czego oczekiwać od torbo-plecaka? Kieszeni na laptopa?Tyle na dziś. Zapraszam na zakupy do unhuman.pl, bo już najwyższy czas by skomponować stylówę wiosenną. Pozdro! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz