poniedziałek, 3 kwietnia 2017

STOPROCENT LOOKBOOK 2017

W poniższym poście kolejna dość duża wrzuta od STOPROCENT. Lookbook pojawił się już jakiś czas temu, ale raczej to nieistotne. Cukierkowa oprawa sesji fotograficzne, w której zagościł Tede ściśle nawiązuje do całej kolekcji, jaką prezentuje nam jedna z silniejszych marek w Polsce. Pamiętam jak kiedyś rozmawiając z Winim przez telefon staraliśmy znaleźć jakąś słabą rzecz w tej marce ze Szczecina, ale jakoś nam się to nie udało. W sumie to moim skromnym zdaniem projektanci tej marki doskonale wiedzą co robią. W całej kolekcji rządzą rip offy. Wystarczy wspomnieć tylko Santa Cruz, SEGA, VICE i od razu wiadomo z czym mamy do czynienia. Kilka fotek i dalej polecimy z krótkim sprawozdaniem z kolekcji.
Jak wspominałem wcześniej marka obfituje w wiele kolorów i wzorów. Ale marka nie zapomniała też wypuścić w tej kolekcji swoich klasycznych bestsellerów. I tu też jak zawsze nie tylko w standardowych kolorach, ale też w wielu wariacjach. Wzory takie jak Oiltag, Arcade czy Stripetag już śmigają po ulicach na barkach dobrych chłopaków. 

Oprócz wspomnianych wcześniej t-shirtów, tak i na wiosnę i lato w skład kolekcji wchodzą też świetne bluzy z zamkami po bokach, spodnie - zarówno joggery, dresy i jeansy, skarpetki... praktycznie wszystko co powinna prezentować marka, która chce się liczyć na rynku w obecnych czasach. Kto nie ryzykuje nie pije szampana. I na koniec wisienka dla Pań. Dość silna sekcja damska w pastelowych kolorach i ciekawych krojach. Nie od dziś wiadomo przecież, że bez tego ani rusz.
Całość dostępna oczywiście w unhuman.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz