piątek, 19 maja 2017

FIT NA DZIŚ: 47' BRAND X MASS DNM X DIIL GANG X ENDORFINA X EXTREME HOBBY

Elo żbiki! Dzisiejszy fit to nie lada gratka dla fanów, a raczej fanek, ulicznego stylu. Jeśli jesteście doświadczonymi ulicznymi kocicami, ten fit jest dla was. Jeśli boicie się stać kolejnymi ofiarami gangu bezlitosnych Karin z Trójmiasta, ten fit też jest dla was. Kiedy wskoczycie w ten zestawik, automatycznie przybierzecie postać drapieżnej czarnej pumy, która da sobie radę w każdych warunkach. Rzeczywistość nigdy nie pieściła płci pięknej, a w dzisiejszych czasach dziewczyny muszą coraz częściej podkreślać swą siłę. Zwłaszcza w realiach betonowej dżungli, która jest zdominowana przez mężczyzn. Ale i same kobiety siebie nie szczędzą i jak pokazał przykład ostatnich wydarzeń z Gdańska, wykorzystują każdą słabość by przetrwać w ulicznej grze. Dzisiejsze stylistyczne zestawienie pozwoli wam przejść przez ośkę z podniesioną głową niczym Joanna d'Arc, zdobywająca kolejne twierdze z rąk angielskich. Tyle słowem wstępu. Girl Power!


Tradycyjnie zaczynamy już od góry. Nasza Basia ma dziś na sobie tradycyjną czapkę wpierdolkę od 47' BRAND. Nietrudno zauważyć, że często przewija się ten brand na łamach bloga. Jest tak ponieważ, moim skromnym zdaniem, 47' zjadło konkurencję, jeśli chodzi o ten temat. Czapki od nich coraz częściej przewijają się mi przed oczyma na polskich ulicach. I spoko! Jakość jest git. Wybór amerykańskich ligowych drużyn całkiem spory. Nie będę  ukrywał, że cena też robi robotę. Czapki tego kroju szczególnie upodobała sobie polska ulica, choć trzeba przyznać, że już dawno poszły w mainstream. Jednakże, ponoć  wpierdolka, poprzez zarzucony do góry daszek, sprawia, że sylwetka optycznie się powyższa. To pozwala jej posiadaczowi przyjąć nad przeciwnikiem pozycję dominującą. Jest to stary trick, który nieobcy jest światu zwierząt. Kto ogląda Animal Planet, ten powinien skumać bazę.W skład dzisiejszego zestawienia weszły także przeciwsłoneczne oksy od MASS DENIM. Tej marki raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Prawie 20 lat w branży mówi samo za siebie. Modelka zażyczyła sobie szybkich okularów. Co mogłem z tym fantem zrobić? Oczywiście, otrzymała najszybsze. Okulary od MASS zawsze cieszyły się u nas popularnością ze względu na spoko wzory i bardzo dobrą jakość wykonania. Te nie są inne. Z resztą w tym sezonie przyszło do nas spoko modeli. Wśród nich klasyki, jak i bardziej sportowe wzory. Warto zapoznać się z tym tematem w naszym sklepie.Następna opcja to bluza od nieśmiertelnego DIIL GANG. Marka ta to już klasyk warszawskiego, ulicznego stylu. Mody przemijają, DIIL nadal trwa serwując nam konserwatywny uliczny styl. Miły fakt stanowi to, że brand nie zapomina o najdroższych paniach. Widoczny na zdjęciach crewneck to osiedlowa klasa sama w sobie. Za tę ekipę i towar nie muszę ręczyć. Marka broni się sama.

Dresy to produkt od szczecińskiej ENDORFINY. Marka ta specjalizuje się w odzieży sportowej dla kobiet. Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o legginsy to nie ma w Polsce sobie równych. Jeśli siłownia, czy hala sportowa to twój drugi dom, to dobrze trafiłaś. Ten brand jest dla ciebie, dziewczyno. Widoczne na zdjęciu spodnie to klasyczne dresiwo. Regulacja w pasie za pomocą sznurka, dwie kieszenie, ściągacze przy kostkach (innych dresów nie akceptuję!) i kozacki wrzut gotykiem przez całą nogawkę. Takie combo nie może się nie udać. Ten dres w swej prostocie to majstersztyk bawełny. Do spodni można dokupić bluzę i skomponować całkiem elo komplecik. Polecam to! W tym miejscu chciałbym także polecić videolookbooki od Endorfiny. Komentarz do nich jest krótki - wow.Kropką nad 'i' dzisiejszej stylówy jest nieodłączny atrybut damskiej garderoby, czyli torebka. Dziś ona przybrała kształt klasycznej listonoszki od EXTREME HOBBY. Marka ta, jak sama nazwa wskazuje, jest przeznaczona dla fanów i fanek ekstremalnego hobby. Tutaj rodzi się pytanie - czym jest takowe hobby? Jakby na to nie patrzeć, pole interpretacji jest dość szerokie, więc pozostawiam to wam jako temat do osobistych przemyśleń. Listonoszka powoli zaczęła na ulicach wypierać nerki, co najpierw budziło moje zdziwienie, ale teraz nie widzę w tym nic dziwnego, że widzę rosłego chłopa z listonoszką przy boku. Przyjęły się i tyle. Do takowej torebeczki nasza dama może schować różne różności np. w postaci środków obrony bezpośredniej, jak i takie tam różne rzeczy związane z damskimi sprawami. Żeby nie było, ja nie wiem co to za rzeczy. To by było dziś na tyle. Fit mówi sam za siebie. Jest on dla ludzi. Jest on dla kobiet. Szlus.
Mass - Ringo Sunglasses Shine Black
DIIL - Tag Crewneck
Endorfina - SD Got Spodnie Dresowe
Extreme - Hobby Be Brave Listonoszka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz