piątek, 4 sierpnia 2017

FIT NA DZIŚ: ETNIES X THRASHER X INTRUZ X ROCAWEAR X NERVOUS

Elo! Jak tam waksy mijają moi drodzy nicponie? Dzisiaj prezentujemy wam zestaw, którego przekaz jest jasny - mam deskorolkę i doskonale wiem co z nią zrobić. Jeśli tak w rzeczywistości nie jest, to zawsze możecie spróbować patent, który był używany przez co większych skate leszczy w moim mieście w czasach mojego dzieciństwa. Bierzesz deskę i trzesz ją o chodnik w newralgicznych miejscach, które wskazują na to, że często są na niej wykonywane kozackie patenty prosto z Tony Hawk Pro Skater 2.  Ktoś z ogarką w temacie oczywiście nie dał się nabrać, ale pierwszy lepszy gamoń może łyknąć to jak młody pelikan. No chyba, że w wieku 10 lat ważysz około 90 kg, bo i taki as się na ośce trafił. Wtedy to chyba nawet największego dzbana na to nie nabierzesz. Zapewniam, że nasz model potrafi jeździć na desce. Po prostu w dzień sesji zostawił ją w domu. To jest ogólnie człowiek renesansu i nie wiem, czego ten przystojniaczek nie potrafi zrobić. Dzisiejszy fit sprawdzi się doskonale pod gimbazą, na skateparku, ale i na piątkowych baletach ( na pewno nie w klubie PACHA ). Tyle słowem wstępu i jedziemy z tym tematem!


Niczym was dziś nie zaskoczę i jak zawsze zacznę od góry. Widoczna na zdjęciu czapka to towar od ETNIES. Marka ta to już absolutny klasyk w tym temacie. Narodziła się w najlepszym roczniku, czyli Czarnobyl 1986. Nic nie wskazuje na to, że radioaktywna chmura dotarła do Cali, więc wszystko przebiegło bez komplikacji. Od tego czasu Etnies przerobił już wszystkie możliwe mody i style, które przewinęły się przez świat skateboardingu i trzyma się bardzo dobrze. Brand wyszedł już dawno poza ramy tego klimatu, a model butów Scout zna chyba już każdy. Jednakże core firmy nadal stanowi kultura skate, co ekipa udowadnia produkując pierwszorzędny obów na deskę. Snapback to efekt dość ciekawego collabo z FLIP, które zajmuje się tym, co jest w tym wszystkim najważniejsze, czyli deskorolkami. Bardzo spoko produkt.
No i teraz wchodzi gwóźdź programu, czyli hoodie od legendarnego THRASHER. Jedno jest pewne - Thrasher już od swojego powstania w 1981 roku jest definicją, czegoś co jest po prostu COOL. Inna sprawa jest taka, że sam już nie wiem, czy noszenie towaru od tej marki świadczy, że jesteś kocurem w grze zwanej skateboarding, czy wręcz przeciwnie, nie ogarniasz nic. Niestety dziś jest chyba z tym towarem jak z noszeniem koszulki The Ramones z sieciówki, czyli gówno wiem, ale fajnie wygląda. Jednakże moda kiedyś minie, a sam Thrasher i jego charakterystyczne logo pozostaną wieczne i znów będą się kojarzyć z legendarnym magazynem oraz oldschoolowym deskorolowym VHS wypełnionym dobrym punk rockiem.Koszkę sprawił nam polski INTRUZ. Ostatnio się pokapowałem, że marka ta nie występowała na łamach tego bloga, pomimo faktu, że ją bardzo lubię. W związku z tym znów wrzucam ją na bloga. Jednej marki nie lubię i jej nie wrzucam, a inną lubię i ją wrzucam. I co mi zrobisz? Zabroń mi xD. Poza tym Intruz konsekwentnie prezentuje nam od lat konkretne ciuchy w dobrych cenach. Kolekcje są małe, ale we wszystkim jest zero bucery, która niestety często występuje w świecie streetwear'u. Ja tam kibicuje tej marce i polecam ją z czystym sumieniem. Od zajawkowiczów dla zajawkowiczów. W to mi graj!Spodnie to klasyczne chino od ROCAWEAR. Są tu ponieważ mi jakoś tak pasowały. Poza tym Roca się ponoć wyróżnia na blokach. Wiem, że się powtarzam, ale zawsze mnie to będzie śmieszyć xd. Sprawdźcie także ich cenę!


Ostatni element dzisiejszego fitu to plecak od łódzkiego NERVOUS. Brand ten już propsowałem na łamach tego bloga niejeden raz. W dzisiejszym deskorolkowym zestawieniu nie mogło go oczywiście zabraknąć, bo z kulturą skate marka ta jest za pan brat od samego powstania. Powiem tak, te paski na plecaku nie znajdują się po to żeby przymocować do nich parasol. Sam plecak jest pojemny, wytrzymały i posiada fajne patenty. Jest po prostu spoko. To by było zatem dziś na tyle. Mam nadzieję, że dzisiejszy fit przypadł wam do gustu, bo mi na przykład przypadł bardzo. Góry haj!


Thrasher - Skate Goat Hoodie
Intruz - This City T-Shirt
RocaWear - Non Denim Slim Fit Chino
Nervous - Classic Plecak Camo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz