wtorek, 24 października 2017

Fit na dziś: Stussy x Stoprocent x Diil x Diamante


Siema! Cykl fit na dziś powraca! Tym razem w odsłonie dla pięknych Pań. Dochodzą do nas głosy, że sekcja damska mogłaby dostarczać Wam więcej wrażeń – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom... Tadaaam! Rzućcie okiem – jest fajnie :)


Dziś prezentujemy Wam zestaw jesienny, na złość psującej się pogodzie kolorowy i tak jak nasze klientki – z charakterem. Różowa bluza Stussy, czyli klasyk, który możesz pożyczyć od chłopaka, świetnie sprawdzi się w zestawieniu z szarościami – duża nerka Diamante tak jak damska torebka nie ma dna i pomieści wszystko, serio! Ciepła czapa też jest niezbędna – dużo fajnych propozycji ma dla Was, drogie Panie, marka Diil. Do tego niezastąpione ciuchy basic: biały T-shirt z logo, w którym jak dla nas wyczuwalny jest vibe lat 70. sprawdzi się w outfitach przez cały rok, podobnie jak joggery w uniwersalnym kolorze.


Stussy już od ponad 20 lat dostarcza klasycznych, oldschoolowych wzorów, które na łamach tego bloga mogliście oglądać już wielokrotnie. Charakterystyczne logo w połączeniu z pastelowymi kolorami stanowi świetny akcent i robi cały outfit.


Joggery i T-shirt Stoprocent to propozycja od ekipy ze Szczecina, która od początku dba o dziewczyny co sezon dostarczając Wam nowe kroje i printy, o czym już nie raz mogłyście się przekonać.


W sekcji akcesoriów na czołówkę wybija się Diamante i Diil – dziewczyńskie wzory i kolory, ale zaraz! Kreatywnie podchodzimy do tematu! Zaglądajcie do działu dla ziomeczków, a Waszym ziomeczkom do szaf – oversizowe bluzy i pomponiaste czapy na pięknej dziewczynie to jest to ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz