czwartek, 2 listopada 2017

Fit na dziś: Elade x Alkopoligamia x Mass x TurbokolorSiema! Oto kolejna jesienno-zimowa odsłona cyklu Fit na dziś. Na przekór pogodzie, z nadzieją na przyszłość, prezentujemy Wam fotki pięknej złotej jesieni z polskimi markami w roli głównej i małym, oldschoolowym akcentem. Obczajcie – naszym skromnym zdaniem warto!
Jest zimno – you gotta do what you gotta do – przyodziej się w ciepłą parkę od Elade. W tym sezonie proponujemy klasyczne bordo, z logówkami na minimalu.

Luźny krój daje pole do popisu jeśli chodzi o wybór bluzy – oryginalna aplikacja fajnie przełamie prostotę całości. Tutaj widzicie turbo-bluzę od marki Turbokolor, która wciąż zaskakuje konsekwentnym łączeniem klasycznych wzorów i stonowanych kolorów z wyjątkowymi aplikacjami i deseniami projektowanymi przez Swanskiego.
Dobra całoroczna baza to joggery od Massa – tutaj czarne, ale możecie wybierać z dosłownie każdego występującego we wszechświecie odcienia jeansu i moro. Do tego czarna koszka z printem, który stał się instant-classic'iem czyli „Kapslem” od Alkopoligamii.
Pamiętacie jeszcze jak wspominaliśmy o oldschoolowym akcencie? Fit nie może się obejść bez Stussy! Ta klasyczna deskorolkowa marka dostarczyła nam w tym sezonie dużo dobroci. Spraw sobie od nich czapę – to odzieżowy odpowiednik DeLoreana z „Powrotu do przeszłości”, boom!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz