poniedziałek, 11 grudnia 2017

Fit na dziś: Mass x BOR x Prosto x Carhartt x Nervous
Siema! Dziś proponujemy Wam kolejny ficik złożony z ciekawych polskich marek ze streetwearowym akcentem.

Zimno jest więc czujemy się zobowiązani do przypomnienia Wam, że trzeba trzymać się ciepło. Pomoże Wam w tym świtna parka od MASSa w orygialnym szaro-czarnym camo, z haftowanymi aplikacjami. W tej chwili, pewnie zauważyliście, dużo się dzieje na polskim rynku fonograficznym - "Mamy moc, mamy styl, mamy bit, który zabije ciszę". Słuchaliście już najnowszej płytki od Palucha? A może jesteście fanami starszych nagrań? Tak czy tak, dla wszystkich wilków ze stada BOR mamy świetną szarą bluzę przełamaną aplikacjami w zdecydowanych kolorach - nie uda Ci się pozostać niezauważonym. To coś więcej niż stylówka, to deklaracja! :)
Do tego jeszcze tylko fajne spodnie. PROSTO dostarcza ponadczasowe wzory, które można nosić przez cały rok, do wszystkiego. Aplikacje na minimalu zgadzają się z filozofią naszej ulubionej linii KLASYK.

Żeby nie było tak szaro i buro warto postawić na dodatki w zdecydowanych kolorach. Osobiście propsujemy akcesoria od Carhartta .

No i oczywiście Nervous. Ten polski deskorolkowy brand spodoba się każdemu, kto szuka rewelacyjnych, prostych projektów i wysokiej jakości. Czapki od nich mimo zgaszonych kolorów i prostych wzorów robią mega wrażenie.


Mass - Plate Kurtka Zimowa Black Camo
Biuro Ochrony Rapu - Color Square Bluza Szara
Prosto - Simple Jeans Spodnie Czarne
Carhartt - WIP Watch Backpack Dark Blast Red
Nervous - Cuff Script Czapka Zimowa Dark Grey


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz