czwartek, 18 stycznia 2018

FIT NA DZIŚ: Elade x Backyard Cartel x Moro Sport x 47 BrandSiema! W ten zimowy dzień wracamy z cyklem Fit na dziś. Rzućcie okiem na zestaw zainspirowany polską zimą i szarością betonu ikony Poznania sprezentowanej miastu przez UFO - Areny.

Dla tych z Was, którzy myślą już o końcu zimy i okresie przejściowym, ale nie chcą marznąć i teraz proponujemy szarą bomberkę od polskiej marki Elade, która konsekwentnie dostarcza klasyczne wzory w uniwersalnych kolorach. Wysoka jakość kurtek Elade sprawi, że będą Wam towarzyszyć latami. Minimalistyczna logówka i krój idealnie naszym zdaniem korespondują z krajobrazem polskich ulic i osiedli.


Inną polską marką operującej w zbliżonej estetyce jest Bakyard Cartel - streetwearowe klasyki z oryginalnymi akcentami, całość na minimalu.Często w fitach pojawiają się spodnie w podstawowych kolorach albo tradycyjne jeansy, chyba zapominamy o nieśmiertelnym camo! Postanowiliśmy się zrehabilitować - oto świetne joggery od Moro Sport.Żeby nie było tak szaro-buro strapback 47brand w intensywnym kolorze trafia w punkt nie pozwalając Ci zginąć w tłumie.Elade - Classic Bomber Jacket Kurtka Szara
Backyard Cartel - Cream-Bluza-Czarna
Moro Sport - Mini Slant Tag17 Jogger Spodnie Camo
47 Brand - Clean Up New York Yankees Czapka z Daszkiem Czerwona

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz