czwartek, 25 stycznia 2018

Fit na dziś: Turbokolor x Cayler&Sons x Thrasher x SSG
Siema! Polska zima nie odpuszcza podobnie jak my, proponując Wam kolejny Fit na dziś z zimową parką w roli głównej. Do tego kilka świetnych ciuchów marek, które możecie dorwać teraz na wyprzedażach - tyle dobroci. Zapraszamy!

Bazą zimowych outfitów siłą rzeczy musi być porządna kurtka, która nie tylko ochroni przed temperaturami, ale też będzie spoko wyglądać i do wszystkiego pasować. Na tę okoliczność proponujemy parkę w kolorze khaki, która z jednej strony jest neutralnym elementem garderoby, ale też mega uniwersalnym. Turbokolor postarał się, żeby w tym projekcie znalazło się coś dla wielbicieli nietypowego detalu - fluorescencyjna pomarańczowa podszewka.W tym ficie idziemy w klasykę - czarna bluza od Cayler & Sons ze świetnym, prowokującym printem jest oczywistym wyborem. Wysoka jakość ciuchów od tej marki sprawi, że posłużą Wam przez lata, a nadruki nie stracą swojej wyrazistości. Wydaje nam się, że Cayler, którego czapki uwielbiacie, nie jest wystarczająco doceniony w departamencie ciuchów - zaufajcie nam, trzeba to zmienić!

Ze spodni wybraliśmy trochę przekornie marmurki, które cieszą się największą popularnością wiosną/latem. Te joggery od SSG sprawdzą się świetnie w okresie przejściowym i wtedy, kiedy zrobi się już cieplej. Rewelacyjna jakość i ponadczasowy krój to coś, z czego Smoke Story słynie i za co uwielbiamy tę polską markę.


Wisienką na torcie jest beanie od marki Thrasher. Ostatnio wokół Thrashera narosły spore kontrowersje, kto może nosić, kto nie itd. Tutaj, dla ostudzenia nastrojów, proponujemy raczej minimalistyczną logówkę, choć dla wielbicieli płomieni też coś w sklepie mamy, zapewniamy!
Turbokolor - Parka Jacket Khaki 
Cayler & Sons - WL 8th Day Crewneck Black
SmokeStory - Premium Jeans Stretch Straight Fit Marmurek Light
Thrasher - Logo Patch Beanie Czarny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz