środa, 14 marca 2018

Fit na dziś: Iriedaily x Carhartt x Stussy x Prosto


Siema! "Fit na dziś" w wersji oldschoolowej nadchodzi! Przygotowaliśmy dla Was zestawienie nowości od wiodących marek światowego i polskiego streetwearu.

W sklepie pojawiła się ostatnio dostawa wiatrówek od berlińskiej marki Iriedaily. Ta, którą wybraliśmy do tego fitu wyróżnia się kolorami wyjętymi rodem z lat 90. Ortalion i trzepak totalnie przenosi nas do czasów, kiedy za dzieciaka wysiadywało się z ekipą na podwórku. Sentymenty na bok, kurtka jest porządnie wykonana i stanowi świetne uzupełnienie wiosennych fitów.


Carhartt też w tym sezonie zdecydowanie daje radę! Klasyczne melanżowy crewneck z niewielką haftowaną logówką to opcja dla tych z Was, którzy lubią minimal lub stawiają na prostotę, żeby pozwalać sobie z dodatkami.


A propos dodatków... Stussy to klasyk znany i lubiany. Trafiły do nas właśnie snapy, na których obok tradycyjnej logówki pojawia się misio - pozycja obowiązkowa dla tych z Was, którzy mają dystans i lubią streetwear z poczuciem humoru. My się zaliczamy właśnie do tej grupy. Kolory są też wyjątkowe - jak przystało na Stussy, Am I righ?!

Nie mogliśmy sobie darować uzupełnienia tego fitu o jakąś polską markę - tym razem trafiło na Prosto. Klasyczne kroje i logówki to ich znak rozpoznawczy, trudno też im dorównać jeśli chodzi o jakość wykonania. Szare joggery to spodnie wymarzone na tę porę roku, kiedy obowiązkowo na nogi zakładamy sneakery i idziemy w plener. Pozdro!Iriedaily - Get Down Jacket Kurtka Navy Red
Carhartt - Chase Sweatshirt Crewneck Grey Heather Gold
Stussy  - Stussy Bear Snapback Czapka Navy
Prosto - Favele Jogger Spodnie Concrete Grey

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz