wtorek, 22 maja 2018

FIT NA DZIŚ: MASS x CARHARTT x TURBOKOLORSimanko! Po chwili przerwy zapraszamy do obczajenia nowego fitu. Za oknem jaka pogoda - każdy widzi. Teoretycznie wiosna, praktycznie - lato. Co za tym idzie przygotowaliśmy dla Was zestaw inspirowany piękną pogodą i sezonem na plenery.


Nic tak nie krzyczy "w końcu ciepło!" na mieście jak ludzie w T-shirtach. My jesteśmy wkręceni w najnowszego Massa, co dało się zauważyć. Nowa kolekcja łączy klasyczne grafiki z nowymi kolorami. Tutaj różowy, który stał się już klasykiem streetwearu.
Turbokolor ze swoimi świetnymi wzorami zaprojektowanymi przez Swanskiego i klimatem prosto z rampy, rewelacyjnie wpisuje się w letni klimat siedzenia na ławkach. Musztardowy worek jest po prostu wyjątkowy, świetnie przełamie utrzymaną w jasnych kolorach stylówkę.Nie ma dobrego fitu bez porządnych jeansów. Carhartt od dziesięcioleci specjalizuje się w klasycznym denimie. Jasne pranie świetnie pasuje do koszulek w letnich kolorach. Jeśli nie przekonuje Was klasyczny krój, w sklepie znajdziecie szerszy wybór: od baggy po joggery i chinosy. Skromna prywata - do Carharttów super pasuje pasek Unhuman, ale to już wiecie.


Wisienka na torcie letniego fita to, wiadomo, okulary przeciwsłoneczne. Model inspirowany klasyką gatunku, ale przełamany przezroczystymi oprawkami pasuje każdemu i do wszystkiego. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz