środa, 30 maja 2018

FIT NA DZIŚ: PATRIOTIC x GRUBE LOLO X CAYLER AND SONS


Siema! Ostatnie fity to 100% lata, ale co z tymi z nas, którzy mimo wszechobecnego słońca i zapachu olejku do opalania noszą się przez cały rok na czarno? Taraaaam, oto fit dla Was!

Zacznijmy od tego, że polskie marki dają radę i co sezon wypuszczają coraz lepsze wzory, a jakość to jakiś kosmos! Od jakiegoś czasu PATRIOTIC to pierwsza liga odzieży ulicznej. My proponujemy niezastąpiony czarny T-shirt z ciekawą logówką.


Do tego koniecznie joggery! GRUBE LOLO to jeden z naszych faworytów w tej kwestii. Podstawowy wzór z dyskretnymi aplikacjami, spoko kolory no i made in Poland - czego chcieć więcej?


Czy jest tu wiara z Piątkowa? BOR dumnie reprezentuje nasz statek-matkę, Poznań. Nerka od BORu to niezastąpiony i ponadczasowy dodatek, wiadomo - Paluch czego się nie tknie, platyna! Pakowna i fajnie wygląda - obowiązkowo na lato.W tym szale polskich marek nie zapominamy o niemieckiej firmie znanej z odjechanych snapbacków - proszę Państwa: CAYLER & SONS! To klasyka streetwearu. Wysoka jakość i jedyne w swoim rodzaju projekty. Tutaj czapka z wzorem na minimalu, ale większy wybór czeka na Was oczywiście na unhuman.pl.

Patriotic 48 T-shirt Czarny
Grube Lolo Spodnie Jeansowe Czarne Sprane
Cayler & Sons BL Order Curved Snapback Black / Red


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz