poniedziałek, 11 czerwca 2018

FIT NA DZIŚ: GRIZZLY x STUSSY x NERVOUS


Siema! W ficie na dziś zabieramy Was na rampę! Ostatnio sporo było u nas marek hip hopowych, trochę oldschoolu, ale staramy się nie zapominać o deskorolkowcach. Obczajcie, zapraszamy!


Grizzly to amerykańska marka znana każdemu skejtowi. Klasyczne T-shirty z mega charakterystycznym logo to odzieżowy all-timer.


Żeby nie być spalonym słońcem konieczny jest porządny snapback. Stussy, kolejny "skejterski" klasyk, ma sporo do zaoferowania w tym względzie. Wyjątkowe kolory z klasyczną logówką nigdy się nam nie znudzą.


Na rampie przyda się też pakowna nerka, w której schowasz rzeczy, na których wolałbyś nie wylądować podczas doprowadzania flipów i slide'ów do perfekcji. Dakine to nasz faworyt w kwestii nerek. Ta marka jak chyba żadna inna nie ma tak szerokiego wyboru zarówno dla minimalistów jak i wielbicieli patternów. No, i zniosą absolutnie wszystko.


Nie zapominamy też o polskich markach deskorolkowych. Nervous to klasyka gatunku ze swoimi rurkami z domieszką strechu. Fajnie wyglądający i wygodny krój bez zbędnych aplikacji to coś, co sprawdzi się na desce i na mieście przez okrągły rok.


Grizzly - Woodland OG Bear T-Shirt Burgundy
Stussy - Suiting Low Pro Cap Czapka Khaki
Nervous - Spodnie Turbostretch CT Sp18 Black
Dakine - Saszetka Rad Hip Pack Black

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz